VK Medi

VK Medi hava temizleyicileri ve sterilizatör çeşitleri dünyadaki en iyisidir. Ultra ince toz giderimi için dünyanın en kalın HEPA filtresini kullanarak, optimum hava akışı için herhangi bir hava temizleme cihazında bulunan en güçlü turbo fan ve nihai sterilizasyon için benzersiz patentli VK reaktör odası

Videolar

Sadece en iyi sonuçlar için..

Bir hava temizleyici ve sterilizatör içerisinde mükemmelleştirilen üç ana bileşen, ultra ince parçacık toplama, maksimum hava akışı ve optimum sterilizasyondur. Bu üç faktörü göz önünde bulundurarak VK Medi serisini yarattık ve her üç faktörle de sektör lideri sonuçlara sahip olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Bu kombinasyon VK Medi ürün yelpazesini pazardaki en iyi çözüm haline getirir ve birçok pazar sektörü için uygundur.

VK Medi 100 metrekareye kadar çıkacak ve güçlü bir turbo fana sahip olmasına rağmen, gürültü önleme teknolojisini uyguladığımız için gürültü seviyesi çok düşük. VK Medi ürün serisinde çok sayıda sensör bulunur ve toz, mikrop, VOC, sıcaklık ve nemi izler. Ünite, iç ortam hava kalitesini gösterir ve uzaktan izleme ve veri toplama için iOT uygulamalarının yanı sıra istenen seviyelerde otomatik ayarlara izin verir. VK Medi, özel kurulum gerekliliği olmadan tak ve çalıştır özelliğidir.

Radic8 VK Medi, en iyi hava temizleme artı sterilizasyon çözümüne sahip olmak isteyenler için bir seçimdir. Piyasadaki diğer “profesyonel” hava temizleyicileri genellikle düzenli olarak değiştirilmesi gereken ve etkili bir sterilizasyon modülü içermeyen bir dizi filtre sunar, bu nedenle VK Medi şaşırtıcı bir şekilde maliyet etkin olsa da mevcut tüm seçenekleri geride bırakmaktadır. Süper kalın Hepa filtresi uzun bir kullanım ömrüne sahiptir, bu yüzden hepsinin düzenli olarak değiştirilmesi gereken küçük filtrelerden daha düşük maliyetlidir. Patentli VK reaktör hücresinin, VK Medi’daki süper kalın Hepa ve diğer mekanik filtrelerden sonra geldiğini ve bu nedenle diğer teknolojilerin sona erdiği yerde bizimkinin yeni başladığını unutmamak gerekir.