Viruskiller VK Blue

VK Blue, orta ila büyük odalar için mükemmel bir hava temizleyici ve sterilizatördür. Ön filtreyi, hepa filtreyi, aktif karbonu ve 40 Tio2 altıgen filtreli 8 süper UVC lambalı reaktör hücresini bir araya getirmek, 60 metrekareye kadar olan alanlar için mükemmel bir çözümdür.

Videolar

Tüm ev ve iş ortamları için

Diğer pek çok HEPA hava temizleyici olarak VK Blue, toz, polen ve tehlike gibi parçacıklarla savaşmak için mükemmel bir çözümdür. Sıradan HEPA hava temizleyicilerinin aksine, VK Blue ayrıca toksik gazın, VOC’lerin, virüslerin ve virüslerin nötrleştirilmesinde de süper verimlidir. bakteri, küf ve mantarlar… sınıfının en iyisidir.

VK Blue yüzeye monte veya duvara monte edilebilir, az enerji harcar ve sessiz bir çalışma ve eşsiz verime sahiptir, bu sayede insanların en yüksek seviyede temiz hava istediği ev ve iş ortamları için mükemmel seçimdir. VK Blue, tüm solunum virüslerinde, bakterilerde, küf ve mantarlarda %99,9999 oranında etkilidir ve VOC’ler, kimyasallar ve gazlar üzerinde en yüksek azalma oranlarını verir – örneğin NO2’de% 98,5 etkilidir.

Radic8 VK Blue, insanların ev, okul ve benzeri yerlerdeki birçok ortamda kullanması için mükemmel bir hava temizleyici ve sterilizatördür. Kreşler, hastaneler ve sağlık merkezleri, halk ve hükümet binaları vs. Trafik kirliliğinden kaynaklanan NO2 ve mobilyalardan formaldehit dahil olmak üzere bakteri, virüs ve gazlara karşı çok yüksek bir sterilizasyon oranı sağlar. 60 metrekarelik güçlü bir ünite için küçüktür ve duvara kolayca sığar ve bu da kamusal ve ticari alanlarda ön plana çıkmak için idealdir.