VK 102

Radic8 VK 102, etkileyici 165 metrekarelik bir alana sahip olduğu için tüm büyük açık plan alanlar için mükemmel hava temizleyici artı sterilizatördür.

Videolar

Büyük kapalı alanlar için Radic8 VK 102

VK 102, VK 002 ile aynı mekanik filtrelere sahiptir, ancak çok daha fazla yer kapladığından daha güçlü bir scirocco fanı ve yaklaşık iki katı büyüklükte bir sterilizasyon modülü vardır. Daha büyük alanlar hava temizleme ve sterilizasyon gerektirdiğinde, daha büyük çoklu ünitelerin birden fazla küçük üniteye uygulandığı şekilde çalıştırılması çok daha uygun maliyetlidir ve çevre dostudur ve bu daha büyük modelin arkasındaki sebep budur.

“Stil olarak ifade edilen” teknolojiyi VK 002 ile aynı yaklaşımla ele alan VK 102, aynı zamanda çok fazla hava akışı olan alanlarda ve hava değiş tokuş etme kabiliyeti çok yüksek olduğu için insanların trafiğini çok iyi yapıyor. Mağazalar, bekleme odaları, restoranlar, meşgul ofisler ve pek çok insanın gelip gideceği diğer ortamlar gibi yerler, VK102 için iç mekan hava alanına giren herhangi bir kirliliği hızla işleme gücüne sahip olması nedeniyle kilit alanlardır.

VK 102, verimli hava temizleme ve sterilizasyonun yanı sıra reklam için de güçlü bir araçtır. Çarpıcı ve şık görünümüyle merak uyandırır ve işletmeler ile müşterileri arasında diyalog kurar. Enfeksiyon riski olduğu bilinen ortamlarda, temiz ve güvenli hava reklamı yapmak çok olumlu bir mesajdır. Mikropsuz bir ortamı garanti altına alan ve çocukların öksürük ve soğuk algınlığı yaymalarını engelleyen ve eve getirmelerini engelleyen bir çocuk odası düşünün. Korunmasız insanları aktif olarak koruyan bir doktor ameliyatı veya emeklilik evi. VK 102 yakın zamanda daha güçlü bir Scirocco fanı ve nano gümüş kaplı filtreler seçeneği içerecek şekilde yükseltildi. Yakında gelecek olan bir sonraki yükseltme, iç mekan hava kalitesini izlemek ve görüntülemek için bir sensör ağının dahil edilmesi olacak.