VK 002

VK 002, 50 mm’lik nano gümüş HEPA, güçlü bir scirocco fanı ve patentli VK Sterilizasyon reaktörü hücresi içeren bir dizi mekanik filtreyi birleştirerek piyasadaki en iyi yüksek son hava temizleyicidir.

Videolar

Tüm ev ve iş ortamları için

Piyasadaki VK 002 ile aynı fiyat aralığında bulunan hava temizleyicilerin üstünü alın ve test sonuçlarını karşılaştırın, karşılaştırmanın olmadığını göreceksiniz. 100 metrekareyi kaplamak, VK 002’yi birçok ticari ve yüksek kaliteli ev ortamı için mükemmel bir seçim haline getirir. Bu model için birçok sektöre yayılmış binlerce referans alanı ve önerisi var ve görünüm, en üst teknoloji tarzını sergilerken insanların dikkatini çekiyor.

Radic8’de, yüksek son hava temizlemesinin iç mekan hava kirliliğinin tüm yönlerini kapsaması gerektiğine inanıyoruz ve yalnızca mekanik filtrasyon ile mümkün olamayacağının altını çizemeyiz. Bir VK 002’nin takılması size ultra ince partikül filtrasyonu sağlar ve ayrıca NO2 gibi hava kirleticilerini trafik dumanından, mobilyalardan formaldehitden, VOC’lerden ve toksik gazdan, bakteri ve virüslerden, küf ve mantarlardan nötrleştirir. Hem satın alma maliyeti hem de sarf malzemeleri için rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmış, sınıfında benzersiz sonuçlar ve görünüm olarak süper şık …… Radic8 VK 002’yi gerçekten çok seviyoruz!

Hava kirliliği ile ilişkili sağlık risklerinin gerçek ölçeğini sürekli olarak keşfediyoruz ve küresel olarak bunun en büyük 5 lider ölüm nedenine bağlı olarak en büyük çevresel sağlık tehdidimiz olduğunu biliyoruz. Radic8’deki ekip INBair ile ortak olmaktan gurur duyuyor ve birlikte, mevcut en iyi hayat kurtarıcı teknolojiyi sunmak için sürekli çaba göstererek, iç mekan hava kirliliği için en iyi çözümleri üretme konusunda daha güçlü bir güç olduğumuz için. VK 002’deki 50mm Hepa ve 25mm ortam filtreleri, ön uçlarında sterilizasyon özellikleri sağlamak için nano gümüş kaplamalı olarak seçildi ve ayrıca maksimum hava akışını sağlamak için yakın zamanda scirocco fanını yükselttik. VK 002 modeli için birçok coğrafi bölgeye getirebileceği olası faydaları gördüğümüz için çok aktif bir satış ve dağıtım ağı oluşturmak istiyoruz. Yakında daha fazla İç Hava Kalitesi izleme ve kontrolü için bu modele bir sensör ağı ekleyeceğiz.