Hextio | Hava Arıtma x 10

2017 için YENİ! Hextio, verimliliğini 10 kat artırmak için piyasaya sürülmüştür. Tüm ev ve çalışma ortamları için en kompakt, şık, tam otomatik, süper verimli ve uygun maliyetli hava temizleyici ürünüdür.

Videolar

Hextio bir hava temizleyici ve sterilizatördür

Evlerde iç mekan hava kirliliği için mükemmel bir çözüm olmasının yanı sıra, hextio otel odaları, bekleme odaları, bakım ve huzur evleri, ofisler ve tüm çalışma ortamları için de mükemmeldir. Kompakt boyutu, yüzeyde durma veya duvara asılma kabiliyeti, otomatik tak ve çalıştır işlevi, Koku Nötralizasyonu dahil tüm kirleticilerde süper verim, düşük enerji kullanımı ve maliyet etkinliği, nerede olursanız olun temiz havanın avantajlarından yararlanabileceğiniz anlamına gelir.
Çalışma ortamlarında temiz ve güvenli hava reklamı yapmak, birçok insanı memnun edecek eşsiz bir satış noktasıdır.

Hiç doktorunuzu görmeye gittiniz ve bekleme odasında veya ameliyatta hangi bakterilerden etkileneceğinizi merak ettiniz mi? Bir hapşırığın bir odaya bir saat kadar sürede bulaşabileceğini biliyor muydunuz? Hextio havadaki Virüs ve Bakterileri etkisiz hale getirir – soluduğunuz havayı güvenli ve sağlıklı tutar. Hextio’yu oluştururken hedefimiz, herkes için ekonomik olmakla birlikte, piyasadaki diğer tekliflerin çoğundan çok daha fazlasını yapan bir hava temizleyici ve sterilizatör sunmaktı ……. yaptık!

Hextio ve ilave Koku Filtresi, kompakt hava temizleme sektöründe yeni ve benzersiz bir üründür. HEPA filtreleri gibi herhangi bir mekanik hava temizleyiciden farklı olarak, hextio, tüm solunum yolu virüslerine ve bakterilere karşı süper verimlidir; bu, hava yoluyla çapraz bulaşmanın endişe verici olduğu herhangi bir alana kusursuz bir şekilde yerleştirildiği anlamına gelir, bu genellikle insanların toplandığı her yerdedir. Ev veya iş ortamı için hextio satın almak, modern binalarda biriken ve dünya çapında böyle bir sağlık sorununa neden olan tehlikeli kirleticilere karşı büyük koruma sağlayacaktır.